طراحی سایت و پورتال با طراحی بهینه بر اساس قوانین موتورهای جستجو؛ سئو (Search Engine Optimization).
طراحی دوباره سایتهای قدیمی یا استاتیک و تبدیل آنها به سایتهای کاملا دینامیک با طرحی نو و معرفی سایت به موتورهای جستجو ...
مشاوره رایگان برای طراحی سایت با مرکز انفورماتیک راوش 44671432 - 09125248221

اگر به سایت تازه ای نیاز دارید، یا می‏خواهید وب سایت قدیمی خود را با طراحی سایتی کاملا دینامیک و نو به روز نمایید، با ما تماس بگیرید - مرکز انفورماتیک راوش :  09125248221 ، 44671432
طراحی سایت : راوش


محک
موسسه خيريه حمايت از کودکان مبتلا به سرطان

ساخت سایت

تصمیم به داشتن یک وب سایت مانند تصمیم برای راه اندازی یک دفتر کار می باشد. دفتر کار مجازی (وب سایت) تفاوتهای بسیاری با دفتر کار حقیقی دارد، ولی از بسیاری جهات شبیه به هم هستند. شرکت راوش از لحظه دریافت نیاز مشتریان خود با ارائه مشاوره های مختلف در زمینه طراحی وب سایت، بازاریابی الکترونیکی ، تجارت الکترونیکی و سایر موارد مربوط به طراحی و مدیریت و نگهداری وب سایت در کنار شما خواهد بود.

موفقیت شرکت راوش در گرو موفقیت وب سایت شما، در تحول کسب و کار شما است. لذا آماده ایم با امکانات فنی، دانش روز و تجربه خود در خدمت شما باشیم تا وب سایت شما را مطابق نیازتان با حداقل هزینه طراحی و پشتیبانی نماییم.

برای موفقیت در ارایه وب سایت موارد زیر اهمیت بسیاری دارند:

اطلاعات وب سایت شما باید الزاما به روز باشد.

امکان تغییر در کلیه برگه های سایت در وب سایت شما، می بایست وجود داشته باشد، که برای برطرف نمودن این نیاز، شرکت راوش سایتهای کاملا دینامیک طراحی می نماید.

ظاهر و خصوصیات گرافیکی سایت شما، باید متناسب نوع خدمات شما و سلیقه مشتریانتان باشد. برای طراحی قسمتهای گرافیکی سایت، نظر شما را با ایده ها و امکانات روز ترکیب خواهیم کرد تا برای سایت شما، الگوهای گرافیکی چشم نواز با حجم مناسبی طراحی کنیم.

مشتریان شما، اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق وب سایتتان بدست می آورند. برای حفظ مشتریان، قابلیت ارتباط دایمی به هدف اعلام خبرها و رویدادهای مهم و تغییرات مثبت در مجموعه شما در سایت شما امکان پذیر است.

در انتها، یکی از مهمترین قابلیتهای سایت، افزایش تعداد مشتریان و یافتن بازارهای جدید است. شرکت راوش با استفاده از بروزترین تکنیکهای بالا بردن رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) از موتورهای جستجو برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان روزانه شما استفاده خواهد کرد.